تاریخ سینما – اکران فیلم معجزه بانوی ما فاطیما

این مطلب را به اشتراک بگذارید

تاریخ سینما – ارائه یی از شبکه انیمیشن در سال ۱۹۵۲ در تاریخ بیست و نهم اوت فیلم معجزه بانوی ما فاطیما در شهر نیویورک به روی پرده رفت

Miracle of Our Lady of Fatima
یک فیلم بلند شرکت وارنر کالر است که در سال 1952 ساخته شده است. این فیلم به عنوان یک فیلم واقعیت محور از وقایع پیرامون حضور بانوی ما فاطیما در پرتغال در سال 1917 ساخته شده است.
کارگردان
جان برهام

سال 1917 است. پرتغال احساسات عواقب ناشی از طوفانی از احساسات ضد مذهبی در انقلاب 5 اکتبر 1910 را تجربه می کند.

شهر روستایی فاطیما به اندازه کافی کوچک است که از بسیاری از این مسائل دور مانده است. کلیسای آنها باز است ، و بیشتر مردم متدین هستند.
با تماشای گله های خود و بازی در زمینی در خارج از شهر در تاریخ 15 مه (تاریخ واقعی اولین حضور در 13 مه بود) ، لوسیا سانتوس (سوزان ویتنی) و پسر عموی وی ، جاکینتا مارتو (شری جکسون) و فرانسیسکو مارتو (سامی اوگ) تصمیم می گیرند. برای دعا کردن نسخه خود از تسبیح با فریاد زدن ، “سلام مریم!” اما نماز تمام نمی شود. زیرا در بحبوحه این فعالیت ، آنها یک تپش از رعد و برق را می شنوند و از فاصله دور چشمک زدن رعد و برق را می بینند.با تصور اینکه باران می بارد ، بچه ها گوسفندان خود را جمع می کنند و به سمت خانه های خود می روند.
یکی دیگر از تابش های رعد و برق باعث می شود که آنها مستقیماً درون یک “ابر نوری” غیرمعمول اطراف یک درخت کوچک که یک بانوی مرموز در آن ایستاده ، قرار گیرند.
بانوی آهسته و آرام صحبت می کند ، و از آنها می خواهد که روز سیزدهم هرماه برگردند و رنجهای خود را برای نجات گناهکاران به خدا ارائه دهند.
(احتمالا منظور از رنج دعاها و عبادت بوده)
او از آنها میخواهد برای صلح جهانی دعا کنند.
بعداً با دوست آگونیستی خود هوگو (گیلبرت رولند) روبرو می شوند که به آنها می گوید بهتر است که بینش و ادراک را برای هر کس دیگری افشا نکنید ، اما در بازگشت به خانه ، جاکینتا بلافاصله دیده های خود را بیان می کند.


والدین جاکینتا و فرانسیسکو به سرعت داستان را باور می کنند ، اما مادر لاسیا با انزجار واکنش نشان می دهد و با دختر خود از لحاظ عاطفی و جسمی بدرفتاری می کند.
او بازگشت لوسیا را ممنوع می کند ، اما او به هر حال درقرار ماه آینده (13 ژوئن) حاضر می شود ، به او گفته می شود که پسر عموی او می میرد و “به زودی” به بهشت ​​می رود ، در حالی که او زندگی طولانی خواهد کرد.
کشیش محله می‌گوید ممکن است این ادراک فریب شیطان باشد.

در انتهای فیلم ، Lúcia اکنون یک راهبه در حال نماز است که از مقبره ای که عموزاده های او در آن دفن شده اند بیرون می آید ، در حالی که هوگو ی متحول شده در کنار او ایستاده است.

نظر خودتان را ا با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =