راه های مختلف برای رسیدن به سئو بهتر چیست؟

چند راه مختلف برای رسیدن به رتبه های بالای گوگل وجود دارد؟

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل  و بهبود سئو سایت نه تنها یک هدف مشترک در میان صاحبان مشاغل کوچک است بلکه یک هدف بسیار عملی نیز خواهد بود. تمرکز گوگل روی کیفیت است نه کمیت! در نتیجه ، داشتن یک شرکت بزرگتر یا بودجه بزرگتر با رتبه برتر گوگل  برابر نیست.

چندین عامل در پشت الگوریتم گوگل وجود دارد و به لطف این که صفحه نتایج گوگل دارای مؤلفه های مختلفی است ، همچنین انواع مختلفی از رسانه ها وجود دارند که می توانند به موقعیت صفحه اول و سئو بهتر دست یابند.

رسانه ها و راه های مختلف برای سئو بهتر

 

اکنون زمان آن رسیده است که در مورد چگونگی انجام این کار برای هر رسانه دقیقاً صحبت کنیم.

نحوه طراحی سایت خود برای دستیابی به صفحه اول گوگل

عمل تراز وب سایت شما با فاکتورهای رتبه بندی موتورهای جستجو بهینه سازی موتور جستجو (SEO) گفته می شود. شما لزوما تمام وب سایت خود را به یکباره برای موتورهای جستجو بهینه نخواهید کرد، بلکه هر برگه را به طور جداگانه تنظیم خواهید کرد. ما در اینجا پاسخ این سوال که ” چگونه وب سایت خود را برای موتور جستجوی گوگل بهینه نماییم؟ ” را توضیح خواهیم داد.

ابتدا مشخص کنید که کدام سؤالات جستجو را می خواهید گوگل با صفحات وب سایت خود پاسخ دهد. اینها به عنوان کلمات کلیدی شناخته می شوند – که به هر حال می توانند یک کلمه یا عبارات واحد باشند.

هر صفحه در وب سایت شما باید مجموعه ای از کلمات کلیدی را هدف قرار دهد تا صفحات با یکدیگر رقابت نداشته باشند.

کلمات کلیدی مناسب برای تجارت شما مواردی است که مشتریان ایده آل شما برای بدست آوردن محصولات و خدمات مورد نیاز خود آن را جستجو می کنند.

گوگل با خزیدن وب کار می کند. مسلمه شما نمی توانید جواب این سوال را که راه های مختلف برای رسیدن به سئو بهتر چیست؟ را بدون درک نحوه کارکردن الگوریتم گوگل بیابید. در واقع گوگل با خزیدن بین صفحات وب، میلیون ها صفحه موجود را ذخیره می کند و آنها را در یک فهرست ذخیره می کند. هنگامی که یک کاربر جستجو را انجام می دهد ، Google می تواند فهرست سازمان یافته تر خود را  (به جای کل وب) اسکن کند تا به سرعت به نتایج مرتبط برسد.

بنابراین ، یک قدم مهم دیگر برای نمایش در صفحه اول گوگل ، آسانتر کردن اسکن ، نمایه سازی و بازیابی سایت شما برای گوگل است. این کار را با قرار دادن کلمات کلیدی در مکان های مختلف صفحات وب خود انجام دهید.

هر پست وبلاگ وب سایت شما دارای عنوانی است. این عنوان در بالای صفحه شما ، اما همچنین به عنوان عنوان لیست آن صفحه در نتایج جستجو ظاهر می شود.

توضیحات متا آشفتگی کوچکی  است که در زیر عنوان در نتایج جستجوی گوگل نشان داده می شود. علاوه بر اینکه به صفحه شما در مورد گوگل می گوید ، توضیحات متا به سرعت به جستجوگر می گوید اگر در صفحه شما کلیک کنند ، می توانند انتظار داشته باشند که با کلیک بر روی آن ، کلیک های مربوطه را افزایش دهند. بنابراین توضیحات متا به گوگل کمک می کند تا شغل شما را در صفحه اول مناسب برای جستجوی مناسب قرار دهد و به جستجوی گوگل کمک می کند تا آن را در آنجا نگه دارند.

یک URL همان پیوند مطلب شما در سایت می باشد. این لینک یا پیوند شامل آدرس دامنه شما و به دنبال آن یک اسلش و متنی است که با خط تیره کلمات آن از هم جدا شده اند.

مانند:

animation-channel.com/product/سایت-فروشگاهی-ساده/

URL بین عنوان و توضیحات متا در نتایج جستجو ظاهر می شود.

 

البته بدنه محتوای صفحه شما مهمترین مکان برای درج کلمات کلیدی برای شما برای رتبه بندی است. با این حال ، بسیار مهم است که این کلمات کلیدی به صورت سیستماتیک و بیش از حد درج نشوند بلکه بطور طبیعی در آن گنجانیده شود. در واقع ، گوگل اکنون می تواند چاشنی کلمات کلیدی را تشخیص دهد و اگر این کار را انجام دهد ، شما را به دور از صفحه اول نتایج خود قرار می دهد.

نکته اصلی برای بهبود سئو سایت و ورود به صفحه اول گوگل ارائه مطالب مفید ، قابل اعتماد ، با خواندن آسان ، اما آموزنده است که باعث می شود مخاطب مورد نظر شما در صفحات شما حفظ شود و برای کسب اطلاعات بیشتر بازگردد. اگر می خواهید در صفحه اول Google برای جستجوی کلمات کلیدی خاص قرار بگیرید ، صفحه شما باید اطلاعات و نه فقط کلمات کلیدی را ارائه دهد ، که کاربران در هنگام تایپ کردن آن جستجو در Google سعی دارند اطلاعات را بدست آورند.

راه دیگر برای بدست آوردن صفحات وب سایت شما در صفحه اول Google ، هدف قرار دادن نمایش داده های مبتنی بر مکان است. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما به طور واضح شهر و منطقه جغرافیایی شما را از طریق صفحه تماس خود و همچنین به طور بالقوه از طریق صفحات پست و خدمات وبلاگ نشان می دهد. به این ترتیب ، وقتی افراد جستجو می کنند: “صنعت شما” + “شهر شما” ، Google این اطلاعات را انتخاب کرده و تجارت شما را به عنوان نتیجه جستجوی “در نزدیکی من” نشان می دهد.

 

حتی اگر کاربر با استفاده از یک مکان خاص جستجو نکند ، Google همچنان بر اساس آدرس IP خود نتایج جغرافیایی مرتبط را ارائه می دهد ، بنابراین SEO محلی همیشه مهم است.

در بالای جستجوی گوگل وب سایت پیدا نمی کنید که پاسخگو نباشد. مصرف کنندگان اکنون بیشتر از رایانه و لپ تاپ از تلفن و تبلت استفاده می کنند و بیشتر جستجوهای محلی در دستگاه های تلفن همراه انجام می شود. در نتیجه ، Google از وب سایتهای سازگار با موبایل استقبال می کند. پاسخگو ایده آل است ، زیرا وب سایت شما با هر صفحه اندازه ای سازگار خواهد شد و عملکرد را حفظ می کند. اما ، اگر وب سایت پاسخگو ندارید ، تنظیماتی وجود دارد که می توانید در سایت خود انجام دهید تا یکپارچه ترین تجربه برای یک کاربر تلفن همراه اطمینان حاصل شود.

دوست داشتن تلفن همراه برای یک وب سایت کافی نیست. همچنین باید جذاب و کاربر پسند باشد. یک وب سایت با ناوبری بصری ، تماس های واضح برای اقدام ، و پاسخ به سریع ترین سؤالات بازدیدکنندگان ، بازدیدکنندگان را در آنجا طولانی تر می کند و بعداً بر می گردد – Google متوجه خواهد شد و به نوبه خود شما را بالاتر می برد. هرچه رتبه بالاتری داشته باشید ترافیک بیشتری به سایت شما می رسد و احتمال دارد که در صفحه اول ظاهر شوید.

در مقاله امروز از سری مقاله های سئو سایت بر روی این مفهوم تکیه کردیم که ” راه های مختلف برای رسیدن به سئو بهتر چیست؟ ”  جهت دریافت مشاوره یا مطالعه مقالات بیشتر می توانید  اینستاگرام شبکه انیمیشن را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 2 =