رسیدن به صفحه اول گوگل با تبلیغات

رسیدن به صفحه اول گوگل با تبلیغات - سئو سایت - انجام تست سئو سایت - ارتقای سئو سایت - مشاوره سئو سایت - یافتن مشکلات سئو سایت - رتبه گوگل - صفحه اول گوگل - طراحی سایت - شبکه انیمیشن - زاهده موسوی

رسیدن به صفحه اول گوگل با تبلیغات

نحوه استفاده از تبلیغات برای رسیدن به صدر گوگل

دریافت صفحات وب سایت شما در ابتدا برای نتایج ارگانیک آزاد است ، اما این می تواند به زمان نیاز داشته باشد ، بنابراین رسیدن به صفحه اول گوگل با تبلیغات و یک کمپین جستجو پولی می تواند در این میان گزینه خوبی باشد. تبلیغات جستجوی پرداخت شده ، نتایجی هستند که در بالای صفحه اول نتایج جستجو نشان داده می شوند. ادامه مطلب را بخوانید تا در مورد نحوه کار آنها و نحوه استفاده از آنها برای تجارت خود مطلع شوید.

تبلیغات گوگل چیست؟

Google Ads برنامه ای است که در آن می توانید برای صفحات وب سایت خود پول بپردازید تا در بالای صفحات نتایج جستجو برای کلمات کلیدی دلخواه و  مشخص شده قرار گیرد.

با این حال ، پرداخت بالاتر با رتبه بالاتر برابر نیست.

گوگل همچنین برای نتایج پرداخت شده خود الگوریتمی دارد ، بنابراین وقتی کسی کلمات کلیدی را که شما در آن پیشنهاد می دهید جستجو می کند ، گوگل تمام آگهی های پیشنهادی را برای آن کلمه کلیدی مقایسه می کند و بسته به ارتباط شما ، بودجه و سایر عوامل ، ممکن است برای اولین بار در نتایج نشان داده شود یا نشود. به همین دلیل ، شما فقط وقتی برای آگهی خود پرداخت خواهید داشت که روی آگهی شما کلیک کند و در وب سایت شما قرار بگیرد (مبلغ پرداخت برای هر کلیک یا PPC).

چگونه با تبلیغات گوگل موفق شوید

هنگام اجرای Google Ads باید توجه زیادی شود چرا که رسیدن به صفحه اول گوگل با تبلیغات باید در آمار بازدید و فروش سایت شما تاثیر داشته باشد. در اینجا نکاتی سریع برای اطمینان از استفاده حداکثری از حضور در صفحه اول خود در گوگل ارائه شده است :

  • پیگیری را با شماره تلفن ها و پیوندها ادامه دار کنید.
  • کپی تبلیغاتی رقابتی بنویسید
  • از برنامه های افزودنی تبلیغ استفاده کنید
  • از A تا B تبلیغات خود را آزمایش کنید
  • از کلمات کلیدی منفی استفاده کنید
  • صفحات فرود خود را برای تبدیل بهینه کنید
  • معیارهای تبلیغات را پیگیری کنید

در حالی که می توانید خودتان یک کمپین تبلیغاتی Google Ads را اجرا کنید ، بهترین شرط شما این است که به یک متخصص اجازه دهید این کار را برای شما انجام دهد تا بتواند از بودجه شما بیشترین استفاده را کند.

رسیدن به صدر گوگل و سئو سایت بهتر یا حتی بهبود رتبه خود ، حتی برای مشاغل کوچک بسیار قابل انجام است. کار و زمان زیادی طول می کشد ، اما این یکی از مهمترین کارهایی است که می توانید برای تجارت خود انجام دهید. با دانستن اینکه در کجا و چگونه می توان تنظیمات انجام داد ، می توانید کسب و کار خود را به جهانیان بشناسانید.

جهت آشنایی با خدمات ما و آخرین مطالب منتشر شده از طرف شبکه انیمیشن میتوانید اینستاگرام ما را دنبال نمایید. جهت مشاوره سئو هم می توانید با شماره های درج شده در برگه ارتباط با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 1 =