متریال آیینه ای در مایا

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pocket
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در mix
اشتراک گذاری در digg
اشتراک گذاری در tumblr
اشتراک گذاری در pinterest
A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN

اگر میخواهید در نرم افزار مایا متریالی اینه یی و دارای انعکاس داشته باشید به دنبال تنظیمات نور نباشید. البته صحنه ی شما حتما به نورپردازی مناسب احتیاج دارد اما حالت آینه ای و انعکاسی در مایا از طریق متریال ها اتفاق می افتد در واقع شما باید به نرم افزار بگویید که دقیقا چه چیزی باید انعکاس یابد.

برای این کار در قسمت رنگ یا رنگ انعکاسی متریال blinn یا phong رفته و روی آیکن شطرنجی مقابل آن کلیک کنید.

در پنجره باز شده از بین گزینه های پیشنهادی envy ball را انتخاب کنید.

سپس برای رنگ این متریال هم یک تصوی انتخاب کنید که باید ترجیحا تصویر hdri باشد. این تصاویر البته بیشتر پولی بوده و به طور رایگان کم پیدا می شوند.

حتما در استفاده از متریال و مدل های رایگان و پولی دقت لازم را بعمل آورید زیرا مخاطب هنر شما ممکن است در خارج از مرزهای ایران بوده و با دیدن استفاده نابجا از متریال ها ، وکتور ها و دیگر اجزای کپی شده اقبال مناسبی نخواهید داشت. و یا حتی مطلب شما از سایت هایی مثل پینترست یا یوتیوب و اینستاگرام ممکن است حذف گردد. و اکانت شما هم ممکن است به همین دلیل محدود شود.

به همین دلیل شرکت های بزرگ ترجیح می دهند که از گرافیست ها و هنرمندان برای تولید و ساخت گرافیک های اوریجینال و اصلی کمک بگیرند.

نظر خودتان را ا با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =