مزایای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و سئوسایت

مزایای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و سئوسایت - تست سئو سایت - ارتقای سئو سایت - مشاوره سئو سایت - یافتن مشکلات سئو سایت - رتبه گوگل - صفحه اول گوگل - طراحی سایت - شبکه انیمیشن - زاهده موسوی 2 - چرا SEO مهم است

مزایای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و سئوسایت

چگونه رتبه های بالای صفحه اول گوگل از کسب و کار خود سود می برند؟

در صفحه اول گوگل، چه چیزی برای دانستن وجود دارد؟ در واقع درک اهداف مختلفی که رتبه برتر می تواند به کسب و کار شما کمک کند ، مهم است. دلایل بسیاری وجود دارد که شما بخواهید هنگام طراحی سایت خود سئو خوبی داشته باشید و رتبه گوگل را به راحتی کسب نمایید. در اینجا ما به طور خلاصه مزایای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و سئوسایت را برای شما بیان می کنیم.

  • بهبود دید شما

بگذارید بگوییم شما امکانات اولیه برای ساختن یک ساختمان را دارید. شما مکان،  آج و ملات دارید. اگربخواهید بین راه اندازی مشاغل خود در جاده اصلی که از شهر می گذرد یا خیابان های فرعی  خلوت انتخاب می کنید ، کدام یک را انتخاب می کنید؟ جاده اصلی ، البته.

با ۱۶۷ میلیارد جستجو در هر ماه ، ورود به صفحه اول گوگل مانند کاشت مشاغل شما در شلوغ ترین جاده شهر است. هرچه افرادی که وب سایت شما را می بینند ، از برند شما بیشتر آگاه شوند آنگاه مصرف کنندگان با نام تجاری شما آشنا تر خواهند بود، نسبت به فعالیت های شما ، پذیراتر می شوند.

  • مشتریان اصلی را بیابید

حال اگر مجبور بودید بین خیبابان اصلی یک شهر شانسی یا شهری با مشتریان ایده آل انتخاب کنید ، کدام را انتخاب می کردید؟

باید بدانید که به اندازه کلمات کلیدی جستجو، صفحه اول جستجوی گوگل وجود دارد.

هدف شما این است که به صفحه اول گوگل برسید برای کلماتی که مشتریان شما بیشتر جستجو می کنند. با این کار، مشتریانتان شما را از طریق اینترنت پیدا می کنند. این افراد احتمال بیشتری دارد که به مشتریان واقعی شما تبدیل شوند.

  • افزایش مشارکت

طبق گفته adweek، ۸۱ درصد از خریداران قبل از خرید تحقیقاتی اینترنتی انجام می دهند و این کار را گوگل انجام می دهد. با جعبه های پاسخ به سوالات در بخش “سوالاتی که افراد می پرسند” ، و نتایج محلی که اطلاعات تماس، نقشه ها، بررسی ها و نظرات کاربران، رتبه بندی ها و توضیحات را نشان می دهد،  صفحه  نتایج موتور جستجوی گوگل به تنهایی باعث می شود تا کاربران حتی قبل از کلیک کردن در مورد کسب و کار شما اطلاعات بیاموزند، با رقبای شما مقایسه کنند و قبل از کلیک برروی نتایج، با مشاغل شما درگیر شوند.

نه تنها قرار گرفتن در صفحه اول گوگل باعث افزایش چشمگیر ترافیک به وب سایت شما می شود، بلکه قرار نگرفتن در صفحه اول گوگل ضرر بزرگی دارد. در حقیقت ، صفحه اول گوگل حداقل ۷۱٪ از ترافیک وب را ضبط می کند (برخی منابع تا ۹۲٪  هم آن را تخمین می زنند ) و صفحه دوم با اینکه یک ثانیه فاصله دارد: این میزان به ۶٪ از کلیک وب سایت کاهش می یابد. این کاهش شدید در ترافیک وب ، نشانگر میزان اهمیت صفحه اول گوگل و سئو سایت است.

  • افزایش اعتبار و اقتدار صنعت شما

ورود به صفحه اول گوگل نیاز به ایجاد مرتب محتوای باکیفیت دارد که گوگل تشخیص می دهد که این محتوا نیازهای جستجو کنندگان خود را برآورده می کند. این کار به زمان نیاز دارد ، اما افزایش ترافیک و اعتمادی که نتیجه خواهد گرفت ارزش سرمایه گذاری را دارد.

علاوه بر این ، نوشتن مرتب در مورد صنعت و تجارت شما نیاز دارد تا شما با آنچه مخاطب هدف شما می خواهد بداند و همچنین آخرین به روز رسانی ها در صنعت همگام باشید. ظاهر شدن در صفحه اول گوگل از آن جهت حائز اهمیت است که باعث توسعه و نگهداری از پایگاه دانش قوی می شود که کسب و کار شما می تواند به آن تکیه کند.

  • کسب اعتماد

الگوریتم گوگل برای شناسایی محتوای اسپم ، مشکوک و با کیفیت پایین طراحی شده است. اگر به طور مداوم در صفحه اول گوگل ظاهر می شوید ، بدین معنی است که گوگل شما را به عنوان یک منبع اطلاعاتی معتبر تشخیص می دهد و مصرف کنندگان به مشاغلی که گوگل به آنها اعتماد دارند اعتماد می کنند.

  • مخاطبان خود را بسازید

همانطور که گفته شد ، ورود به صفحه اول گوگل و سئو سایت نیاز به ایجاد محتوای با کیفیت و همیشه سبز دارد. این نوع محتوا هدیه ای است که همیشه می بخشد؛ می توان آن را مجدداً در انواع کانالهای بازاریابی از جمله رسانه های اجتماعی ، ایمیل و تبلیغات پرداختی مجددا توزیع کرد.

تلاش های محتوا محور شما برای رسیدن به صفحه اول گوگل، برای شما این فرصت را فراهم می کند تا با مخاطب خود درگیر شوید، و ذهن خود را نیز پرورش دهید.

در انتها امیدوارم از مطلب امروز شبکه انیمیشن در مورد سئو سایت هم لذت برده باشید. جهت مطالعه مطالب بیشتر می توانید به بخش وبلاگ سایت یا اینستاگرام ما مراجعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =