چرا SEO مهم است

مزایای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و سئوسایت - تست سئو سایت - ارتقای سئو سایت - مشاوره سئو سایت - یافتن مشکلات سئو سایت - رتبه گوگل - صفحه اول گوگل - طراحی سایت - شبکه انیمیشن - زاهده موسوی 2 - چرا SEO مهم است

چرا SEO مهم است ؟

وقت آن رسیده است که در مورد مهم بودن SEO صحبت کنیم. شما ممکن است فکر کنید وب سایت من بسیار خوب است ، بنابراین حتی اگر من در جایی از نتایج جستجو قرار بگیرم باید برخی از کاربران را بدست آورم. خوب ، شما اشتباه می کنید.

چرا SEO مهم است ؟

طبق گفته  ، Smart Insights ، سی درصد از افراد بر روی نتیجه جستجوی برتر در گوگل ، ۱۷٪ در دوم و ۱۲٪ در سوم کلیک می کنند. پس از آن ، کمتر از ۱۰٪ جستجوگرها روی وب سایت های پایین تر از سوم نتایج جستجو کلیک می کنند! بنابراین اگر به پایین صفحه می روید ، احتمالاً ترافیکی دریافت نمی کنید. بهمین دلیل سئو بسیار مقوله مهمی در بازاریابی الکترونیک است.

به همین دلیل سئو بسیار مهم است. اگر در جستجوی یک کلمه کلیدی یا عبارت جستجو مهم در صنعت خود هستید ، می خواهید تقریباً ۳۰٪ از کل ترافیک جستجو را بدست آورید. به عنوان مثال ، بیایید بگوییم که شما یک فروشگاه دوچرخه در تورنتو دارید. در ماه ۵۰۰۰ جستجو برای جستجوی “فروشگاه های دوچرخه در تورنتو” وجود دارد. اگر برای اولین بار در نتایج جستجو باشید ، حدود ۱۵۰۰ کاربر تخمین زده می شوید که به وب سایت شما بیایند. اگر در هر جایی کمتر از نتیجه سوم جستجو باشید ، تقریباً کمتر از ۵۰۰ کاربر در وب سایت شما خواهند بود. اگرچه وب سایت با تعداد کمتر جستجو ممکن است قیمت های بهتری داشته باشد و دوچرخه های بهتری نیز داشته باشد ، اما احتمالاً وب سایت با ۱۵۰۰ کاربر دارای فروش بیشتری نسبت به وب سایت با کمتر از ۵۰۰ کاربر است. به همین دلیل SEO بسیار مهم است.

طراحی سایت آموزشگاهی

طراحی سایت املاک

اینستاگرام ما

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 14 =